Vereniging Het Spinozahuis
Spinozalaan 29
2231 SG Rijnsburg

Secretaris: Esther Didden
– ledenvergadering: agenda, vergaderstukken, notulen
– correspondentie (behalve m.b.t. lidmaatschap)
– website content
E-mail: secretaris@spinozahuis.nl

Ledensecretaris: Bart Jansen
– inschrijvingen m.b.t. cursussen, lezingen, zomerweek Barchem
– lidmaatschap en activiteiten
– nieuwsbrieven
E-mail: ledensecretaris@spinozahuis.nl
Tel. 06 – 5131 5316

Penningmeester: Marc Dijkstra
E-mail: penningmeester@spinozahuis.nl

Spinoza Museum Rijnsburg
Spinozalaan 29
2231 SG Rijnsburg
Tel. 071 – 402 92 09
Openingstijden: dinsdag t/m zondag van 13.00 – 17.00 uur
Bereikbaarheid: Spinoza museum
Aanvragen voor (school)rondleiding groepen: rondleiding@spinozahuis.nl  
Overige onderwerpen: museum@spinozahuis.nl

Domus Spinozana
Studiezaal en bibliotheek Spinozahuis
Paviljoensgracht 72-74
2512 BR Den Haag
Bereikbaarheid: Domus Spinozana
Openingstijden maandag van 14.00 -16.00 uur
Overige onderwerpen: domus@spinozahuis.nl

Webmaster
webmaster@spinozahuis.nl